
Засіб для видалення липкого шару Jerden Proff Gel Cleancer 500 мл
- Менше 3 од.
- Код: 00-00002896
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- +380 (67) 820-32-93Гуртові продажи (Telegram)
У комплекті майстра манікюрної справи має бути все необхідне, включаючи допоміжні засоби для шліфування.
Багато делікатних процедур з використанням гелів змушують стикатися з проблемою липкості. Щоб позбавитися можливих проблем, скористайтеся спеціальною рідиною від української компанії Jerden Proff.
Засіб для видалення липкого шару Jerden Proff Gel Clenser допоможе ліквідувати в'язкість гелевого покриття після полімеризації ультрафіолетом. Найкращих результатів ви досягнете, якщо використовуватимете представлений продукт із безволоконними серветками та спонжами. Продукт збагачений компонентами, що доглядають, і допомагає надати нігтям дивовижний блиск і чарівне сяйво.
Зробіть свою роботу ідеально красивою та комфортною для вас та вашого клієнта. Рідина для видалення липкого шару запропонує вам роботу з гелем у кілька разів.
Спосіб застосування
- зволожити серветку рідиною, прикласти до гелевої поверхні та рухом від кутикули до вільного краю зняти липкий шар.
Склад
- ізопропіловий спирт, ацетон, пропілпарабен, парфумерна композиція.
Чому варто купувати у нас?
- Щомісяця обслуговуємо понад 1000 клієнтів;
- В асортименті понад 4000 товарів;
- Лише справжня продукція. Гарантуємо 100% якість товарів;
- Працює лише з перевіреними партнерами;
- У нашому магазині є різні способи оплати для Вашої зручності;
- Беремо товар безпосередньо у постачальника, що дозволяє нам ставити кращі ціни в Україні;
- Зручна та оперативна доставка Новою поштою і Укр поштою – 1-2 дні;
- Є можливість самовивезення зі Львова.
Основні | |
---|---|
Виробник | Jerden Proff |
Країна виробник | Україна |
Консистенція засобу | Рідка |
Тип засобу | Рідина для зняття гель-лаку |
Упаковка | Пластиковий флакон |
Об`єм | 500 мл |
Користувальницькі характеристики | |
Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 183 ₴